Atgal į produktų sąrašą

Šlifavimo mašina gipsui 225 mm / ŽIRAFA/ su LED 820W Yato

Yato
  • Aprašymas
  • Dokumentacija
Galia: 820W Galingas variklis užtikrina sklandų šlifavimą ir varo šlifavimo galvutėje įmontuotą dulkių siurblį LED apšvietimas: ši funkcija reiškia,...

Galia: 820W

Galingas variklis užtikrina sklandų šlifavimą ir varo šlifavimo galvutėje įmontuotą dulkių siurblį

LED apšvietimas: ši funkcija reiškia, kad nepriklausomai nuo paros laiko ir apšvietimo matosi visi nelygumai ir iš karto galima padaryti tobulą tinko sluoksnį (LED galia 10W)

Reguliuojamas šlifavimo greitis 600-1800 aps./min

Veiksminga dulkių nusiurbimo sistema be dulkių siurblio - dulkės susiurbiamos į medžiaginį maišelį, laikomą ant peties - daug patogiau nei vilkti už nugaros sunkų dulkių siurblį ir pigiau, nes nereikia maišelių ar dulkių siurblio su kratytuvu, filtrais ir pan.

225 mm šlifavimo galvutė (apvalus padas) - prekės numeris YT-82353

Rankena, pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, išsiskleidžia iki tokio ilgio, kad be kopėčių galima lengvai šlifuoti sienas ir lubas iki 4 m aukščio stovint ant grindų

Siurbimo žarna yra lanksti, o nebūtina prijungti dulkių siurblio suteikia judėjimo laisvę ir žymiai pagreitina darbo eigą.

Operatorius neprivalo tempti dulkių siurblio už savęs ar dėti ant pastolių dirbdamas su fasadais (šlifuojant klijų skiedinį prieš struktūrinį tinką)

Rodyti daugiau
Kodas Barkodas Prekės variantas Pakuotė Likutis
Šlifavimo mašina gipsui 225 mm / ŽIRAFA/ su LED 820W Yato Y*YT-82355 5906083068454
-
1/2 Turime